Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.
Uczestniczyłam w 4 – letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii w Krakowskiej Szkole Psychoterapii
Psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam Studium
Podyplomowe Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii.
Doświadczenie zawodowe:
psychoterapeuta i psycholog w Poradni „Co tam” w Warszawie
psycholog w Akademickim Centrum Medycznym w Warszawie
psycholog – terapeuta w Przedszkolu Hero Academy w Warszawie
psycholog w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu
Moje zainteresowania dotyczą głównie psychopatologii, patogenezy i leczenia zaburzeń osobowości oraz
psychoterapii. W procesie psychoterapii dużą wagę przykładam do relacji terapeutycznej, towarzysząc
pacjentowi w procesie poznania samego siebie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i
grupowej.
Terapeuta środowiskowy
Michalina Banasiak
Ukończyłam studia na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika, specjalność opieka i wychowanie z profilaktyką społeczną, ścieżka: praca z rodziną, oraz pedagogika o specjalności pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.
W pracy czerpię inspiracje z teorii rodzicielstwa bliskości.
Superwizor
Katarzyna Skrzypczak
Absolwentka psychologii Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku logopedia. Posiada Certyfikat (nr 211) Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego (ukończone całościowe szkolenie: Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej – Warszawa) jak również jest terapeutą schematu w trakcie procesu certyfikacji. Zrealizowała I stopień szkolenia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W swojej pracy terapeutycznej wykorzystuję techniki III fali terapii poznawczo – behawioralnej tj. DBT, Mindfulness, terapii opartej na współczuciu.
Jest superwizorem – dydaktykiem (w trakcie certyfikacji) CBT, prowadzi indywidualne i grupowe superwizje CBT jak również prowadzi zajęcia dydaktyczne w szkole psychoterapii Crescentia.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w szpitalu na oddziale ogólnopsychiatrycznym dla osób dorosłych, w Areszcie Śledczym na oddziale psychiatrii Sądowej, przez wiele lat pracowała w charakterze biegłego sądowego. Od kilku lat związana jest zawodowo ze szpitalem w Zdunowie oraz Centrum Psychoterapii i Rozwoju Dialogi.
Psycholog
Sonia Dykowska-Kania
Tytuł psychologa (specjalność: kliniczna i zdrowia) uzyskałam na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego, certyfikowanego szkolenia z psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku pedagogika (specjalność: opiekuńcza i resocjalizacyjna). Standardy mojej pracy wyznacza kodeks etyczno – zawodowy. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi, centrach terapeutycznych, gabinecie prywatnym, zespołach szkolno – przedszkolnych, również pracowałam z młodzieżą zagrożoną niedostosowaniem społecznym oraz dziećmi w spektrum autyzmu w Krajowym Towarzystwie Autyzmu. Odbyłam kursy i szkolenia z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą m.in. Trening Umiejętności Społecznych.
Psycholog
Ewelina Ler
Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu Szczecińskiego nakierunku psychologia (specjalność kliniczna). W trakcie studiów realizowałam staż unijny„Humanista po studiach – specjalista po stażu”, w wymiarze 360 godzin pracując z dziećmi i młodzieżą w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej. Po ukończeniu studiów, m.in.pracowałam na stanowisku psychologa w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, gdzieprowadziłam indywidualne oraz grupowe oddziaływania w zakresie wsparciapsychologicznego dla dzieci i młodzieży. Ponadto, doświadczenie zdobywałam na terenieSzkół Podstawowych oraz pracując w Ośrodku Pomocy Społecznej (udzielanie wsparciapsychologicznego dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym). Moja ścieżka zawodowaoraz związane z nią potrzeby zdeterminowały to, iż w lipcu 2023r. ukończyłam studiapodyplomowe na WSB NLU z zakresu psychotraumatologi. W listopadzie 2023r.rozpoczynam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnym. W pracy psychologa ważna jest dla mnie pokora, ponieważ z rzetelnością(wzbogacaniem wiedzy, doświadczenia) oraz empatią, wspólnie stanowią solidny fundament.W moim poczuciu, opierając się na powyżej opisanym fundamencie, możemy stanowićwsparcie w procesie „układania porozrzucanych puzzli”, pod którymi kryją się niewyrażonepotrzeby, problemy, trudności emocjonalne czy wszelakiego typu obciążenia, które utrudniająoptymalne funkcjonowanie. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie relacja orazbudowanie poczucia bezpieczeństwa. Swoją pracę poddaję superwizji. Standardy mojej pracywyznaczają kodeksy etyczno-zawodowe.
Psycholog
Karina Jankowska
Tutył psychologa uzyskałam na Uniwersytecie Szczecińskim w 2013 roku. Doświadczenie zdobywałam podczas pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną, w ośrodkach pomocy społecznej oraz w Warsztacie Terapii Zajęciowej, gdzie pracowałam z dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz zaburzeniami psychicznymi. Ukończyłam podstawowe i zaawansowane szkolenie z pracy dramą stosowaną oraz jestem teatroterapeutą. Powyższe metody stosuje równolegle z technikami psychologicznymi w szczególności podczas pracy z dziećmi. Z innych obszarów zainteresowań psychologią ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Public Relations oraz posiadam uprawnienia psychologa transportu.
Psychoterapeuta certyfikowany
Kaja Dwulat
Certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, superwizorka w trakcie szkolenia. Kocha tak zwaną trzecią falę terapii poznawczo-behawioralnej, zwłaszcza terapię akceptacji i zaangażowania (ACT) oraz terapię schematu. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń lękowych, nastroju i odżywiania.
Ankieta
Prosimy o wypełnienie
Odpowiedz na kilka pytań, abyśmy mogli wysyłać informacje dostosowane do Twoich potrzeb.